Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakesz

    aktív tag

    válasz Samott #295 üzenetére

    miert ne jarna?
    en pl. tokre jol el tudnam kepzelni hogy egy medencet felallitok ott
    vagy esetleg a lomtalanitast elorehoznam, evi 2e -t megerne nekem
    ja hogy ennekem a jogaim korlatozva vannak?
    "Igen ezt megértem, de soha el nem fogadom hogy azért mert nem tud valaki családi házban lakni, azért lekorlátozzák, szegregálják, +fizetésre kényszerítsék."

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Samott #295 üzenetére

    Valószínűsítem hogy némileg taln közelebb kerül az álláspontunk egymáshoz de egyetérteni teljesen nem fogok.

    Kis példával.
    Magánfuvarozó voltam, szakadt 15 éves kisteherautóval, nagyon közepes, 150ezer+áfa havi pénzért 5 évet dolgoztam egy cégnél bérfuvarosént, mindkét fél megelégedésre.
    majd a cég közölte hogy sajnos őket is kényszerítik, ha nem tudok kiállni egy új furgonnal, akkor sajnos megszakítjuk a munkaviszonyt.
    Akkoriban egy új furgon 3 évi fizum lett volna.
    Mikor ezt közöltem velük, meg hogyha ők nem ennyit hanem a reális 3-400ezret adtak volna havonta, akkor teljesíthető lenne a kérés, sőt én magamtól is már vettem volna egy új teherautót, akkor vállvonogatás.
    Megváltunk egymástól.

    Vagyis ebben az országban mindig először követelnek, a semmire,
    nem a követelés hátterét valósítják meg hanem íróaszal mögül kitalálják hogyan is kellene ezt.
    Ha előtte megteremtenék a követelés alapjait, úgy természetesen mindenki belemenne örömmel a jobb, korszerűbb megoldásba.
    Pl. mély vagy teremgarázs, max. 300 méterre a lakóépülettől, biztonsági szolgálattal, megfelelő számú elekromos töltőfejjel ellátva, nem kéne télen jeget se kapargatni a kocsiról reggel.
    Ezek perpill. hol vannak..?
    Majd ha meglesznek, AKKOR állok elébe a havi vagy éves, reális! parkolási díjnak. Addig senki sehova ne húzzon le engem lóvéval, a semmi fejébe!

Új hozzászólás Aktív témák