Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz erdoke #33 üzenetére

    Na azért ez komoly, rá kell szánni cég szinten sacc/kb. 10 000 eurónyi pénzt egy adott készüléktípusra optimalizálásra, de azt is inkább csak felbontásonként. Ezzel szemben áll néhány milliónyi euró bevétel. SGS esetén tízmilla.
    A market is kezd feljönni mint a talajvíz. Eleinte én is felraktam 1-2 nem teljesen kóser cuccot, de mivel nem upgradelődik, nameg a tisztesség miatt miatt nincsenek rajta.
    Saját androidos telefonomra vettem cirka 8 gameloft játokot, backup, note everyting, magyar hang felolvasót így szép lassan elvertem rá vagy 10 000 ft-t.
    De azt látom a Defy fórumon is egyre többen tesznek így, javul a helyzet. Sajna a navigáció a legdrágább és mint írták hivatalos TopMap nincs is (Igo/Garmin). Előbb utóbb beruházok abba is.

  • lmisi

    senior tag

    válasz t72killer #32 üzenetére

    Android henger, nem semmi. Kevesen gondolták 2 évvel ezelőtt, hogy ez lesz most.
    Bada hol van benne? (Költői kérdés)
    Belegondoltam, ez annyira nem is meglepő, az Aple, Ms, RIM cuccok elég zártak.
    Az egyetlen lazán hekkelhető, szabadon alkalmazható mobile os az Android.
    Ő se teljesen nyílt, de maga a rügyfakadás a többihez képest. Ráadásul Dunát is lehet rekeszteni vele most már. Kínában is állítólag tarol, kiszorítva az MTK platformot.
    Asszem a többieknek nagyon össze kéne kapniuk magukat, vagy marad az "Csak androidot ne" piacrészesedésen a marakodás.
    Ettől még tuti jó biztos a többi is, de ha beszorulnak akkor ....

Új hozzászólás Aktív témák