Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lmisi #37 üzenetére

    A tisztesség meg az upgradelhetőség mellé bejön, hogy a "nem kóser" cuccokra senki sem garantálja, h nincs elrejtve bennük SMS-küldő trójai (lásd PC-szoftver törések) - megaztán varezcuccot komplikáltabb beszerezni, mint 1xerűen lerántani a marketről.

    Az árak sem vészesek, Sygic aura közép-EU 25€ térképfrissítéssel együtt (izé, nem tom a frissítés milyen időtartamra szól), ez még egy magyar vevőt sem vág földhöz, főleg azután, hogy meg tud venni egy 150eFt-os telót.

    #38: hogy szigorúan a rendszernek mennyi köze van az elterjedéshez, nem tudom. az IOS az egyik legzártabb, mégis ő sokáig vezetett a robot előtt.
    Valahogy a jó erős telók és a sokféle szolgáltatás lehet a háttérben, nagyon erős marketinggel megspékelve. sztem az andro-ban erősen benne van az "anti-apple-fan" réteg (okostelót akarok, de ne legyen olyan, mint a főnöké). Illetve az, hogy az IOS csak Apple terméken kapható, a többi gyártónak kellett valami.

    A "valami" meg igazából 2 dolog lehet: WP7 és Android, a többiek kötődnek valamelyik gyártóhoz, így gyáron belül ragadnak. A WP7 jó, viszont későn jött, és nem kompatibilis a wimo6x-re fejlesztett dolgokkal, ergo erős hátrányból indul+ledolgozni se tudja már, mert mostmár mindenki androidot vagy iphone-t akar.

    Ja, még1: Sztem a felhasználók max 1-5%-a hekkelgeti/warezolja a telóját...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák