Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz nyunyu #32 üzenetére

    "Legalmább billentyűzet háttérvilágításnak dedikált 1400mAh akkuval tud teljes fényerőn 6-7 órát, minimum fényerővel meg egy hetet, ha csak este van bekapcsolva a világítása." - Na egy ilyen nekem teljesen jó lenne.
    Nem mellesleg 2 db 2700mAh-s ceruza akkuval szerintem elég sokáig ki lehetne tolni az üzemidőt. Azt se várom el, hogy adják a bill mellé, megveszem én magam.

    "Ha a mekkmester jellegű féltéglákon sem bírják megoldani, hogy ne kelljen hetente-két hetente tölteni *, akkor szerinted mennyi az esélye egy sokkal nagyobb fogyasztású optikával+rádióval ellátott gamer egéren az 500 órának?" A G603 gamer grade, és 500 órát megy 1000 Hz-en, 1500-at 125Hz-en. Ez nekem megfelel. Azért is írtam, hogy fontolgatom a megvételét. Csak egy jó görgő, és +3 gomb kéne rá nekem a tökéletességhez.

    Egyáltalán nem lehetetlen amit kérek, technikailag már 1-2 éve simán megvalósítható, mindössze még nem adtak ki ilyen csomagot. Amit lesz, veszem.

    UI: nekem spec a mechanikus kapcsik sem hiányoznak. Jó a membrános is, ha minőségi.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák