Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz zoli81 #6057 üzenetére

    Az óra valóban nem állítható onnan, köszi az észrevételt :R . ( fel sem tűnt eddig, de most megnéztem az új kangvip-est ott működik, ha rábökök bejön az óra, tehát ez valós hiba - ha tudom megoldom, de nem biztos hogy sikerül csak nagy módosítás árán - arra meg nem lesz időm sajnos, akkor ezzel együtt kell élni :D - persze ha sikerül megcsinálom hogy minden jó legyen)
    A 12.11-est lehet hogy törölni kellene az összefoglalóból (- azt már nem kellene szerintem tesztelgetni sem ), ahelyett jött a 12.17, az az újabb, az lett javított verzió.
    A fényerő/képszerkesztőt kifejtenéd bővebben? Azt megnézem. Milyen képszerkesztő omlik össze és pontosan mikor? Az újban jó?

    Hrabci tesztelte az emailklienseket exchange-hez , és a gyári nem akart működni. Ajánlott másikat ami bevált :R , próbára be is tettem neki az új kangvipes-be és azt mondja az a mail kliens jó. Azt is majd cserélem mindben és ha az új kangvipes jól működik akkor az is cserélve lesz.

    Ha fényképezőben valaki olyat talál ami biztosan a legjobbnak mondható és megmondja melyik rendszer akkor azt talán lehet integrálni a rendszerbe, mondjuk nekem pl minden telefonon tökéletes a mostani, nagyon jó képeket csinál, a színek nagyon szépek kalibrált IPS monitoron is.( azt azért tegyük hozzá hogy a kamerák beállításai és paraméterei nem tökéletesen egyformák valószínűleg minden telefonban, gyártási eltérések is lehetnek, akár az is előfordul hogy nem minden szériában ugyanaz a kemara, hiába ugyanazok a paraméterei. Nagyobb gyártóknál is van különbség sokszor, ezért lehet hogy ami egyiknél nagyon jó képet csinál az a másiknál nem annyira. Ezek viszont olyan eltérések amiket rom foltozással nem lehet megoldani szerintem, nem is nagyon akarom az az igazság)
    Van most egy új driver, de nem vagyok biztos benne hogy jobb, teszteltem és semmi különbséget nem láttam ezért maradtam a beváltnál. Ha érdekel valakit lehet hogyfelrakom majd a romot amiben az van és lehet tesztelni jobb-e. ha a nagy többségnek jó ez a mostani kamera akkor nem piszkálom, főleg hogy elég szubjektív a megítélése is.

Új hozzászólás Aktív témák