Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unskillful

    tag

    válasz hungobungo #400 üzenetére

    Ez a 086-os a "belpiaci" TD-SCDMA verzióhoz készült rom. A WCDMA verzióhoz kiadott hivatalos romok még 029-nél járnak. Az általam is belinkel 033-as verzió is csak egy béta, még nem official. A TD-SCDMA és WCDMA hálózatra készült Coolpad F1-ek között hardveresen nincs különbség, csak a telepített rom korlátozza, hogy milyen hálózaton működjön a telefon. Erre írtam nemrég, hogy ha valaki talál egy jó romot, akkor nem baj, ha az a TD-SCDMA hálózathoz készült, mert elég bemásolni néhány file-t a rom system\etc\firmware mappába, és máris működni fog a WCDMA hálózaton is. (kipróbálva :) )

    Tehát jelenleg 2 hivatalos verziószám van a telefonhoz, amiből a legfrissebbek: 029 (wcdma), és 086 (td-scdma).

    A 086-os rom sajnos bugos: ha +APN-t adsz hozzá (márpedig muszáj, mert a meglévőt nem tudod szerkeszteni), akkor a system ui leáll... egyébként jó lenne.

    Jah és még egy dolog a "gyári" romokon megy az OTA update, tehát amikor tényleg kijön egy új verzió, akkor azt wifi-n keresztül simán le tudod frissíteni (ez is kipróbálva) Viszont előfordul, hogy az update root vesztéssel jár. De a Vroot 1.7.7-el lehet újra rootlni.

    [ Szerkesztve ]

    The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

Új hozzászólás Aktív témák