Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fenixke

    csendes tag

    válasz csongi #685 üzenetére

    A kijelző kialszik, ha el van takarva a szenzor, tehát amikor a fejedhez tartod a telefont :D (ilyen szenzor van benne)
    A képernyőt is el tudja forgatni.

    Amiket írtál, azok nálam is fontosak, van hogy 4-5-6 appot is futtatok egyszerre és ez a régi telómon oda vezetett, hogy nem volt elég memória és lassan váltogatott az appok között. Na itt ilyen nincs. Nagyon "smooth" a váltás, gyorsan betölt, gyorsan scrolloz, nem akadozik. Kb. ezekkel tudom jellemezni. Olyan érzés mint a frissen telepített Windóz, ha érted miről beszélek :DDD

    A kamera nagyon szép képeket készít, videochatre ugye az első kamera kell és annak is nagyon jó minőségű képe van.

    Az eredeti romból a legújabb nincs magyarítva és én próbálkoztam vele, de nem jött össze, egyelőre. Sok időt vitt el és nem a fordítás, hanem a már meglévő magyar szövegek átrakása egyáltalán. Ettől függetlenül van több ROM is ami stabil, jól fut rajta és magyar nyelvű (AOSP, MIUI), szóval ezt is át lehet hidalni.

    Akkumulátor időben én még nem vagyok meggyőződve, hogy annyira jó lenne. Ha használod a telefont, akkor merül. Aktív használat mellett naponta tölteni kell. Ez persze az én tapasztalatom. Ebbe nekem beletartozik némi játék is, bár nem űbercsúcsszuper 3D-s játékokkal.

    Remélem tudtam segíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák