Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeslieB

    csendes tag

    válasz Doki42 #3 üzenetére

    Hát én nem tudom mi történhetett ennél a telefonnál. Pár hónapja a céges telefonként kaptam egyet, és persze rögtön utána szaglásztam, hogy mi a helyzet vele. Ismerősök, akinek volt mind azt mondták, hogy meg vannak elégedve vele. Az árúkeresőn a véleményekben, a többség elégedett, de voltak többen akik szintén drámai lassúságra panaszkodtak. Aztán volt másik teszt a neten, ahol bizonyos dolgokban homlokegyenest ellenkező megállapításra jutottak mint ez a teszt. (Pl. itt azt írják, a betekintési szög jó, a másik teszt szerint meg kimondottan vacak. Itt szar a fényképező, ott dicsérték stb.) Nos amit én tapasztaltam: Amikor kézhez kaptam a készüléket, kicsit döcögős volt, de folyamatosan frissített. Na amikor végre az összes frissítendő app lefrissült, szólt, hogy rendszerfrissítést akar végrehajtani. Lefutott, és még vagy négyszer egymás után. (Nem tudom, hogy nem lehetett e volna egy lépésben? Mindenesetre a verziószám folyamatosan változott.) Viszont miután a legutolsó is lefutott, én nem tapasztalom a korábban itt említett gondokat. Teljesen jól ketyeg , persze annak ismeretében, hogy tudom mire számíthatok, szóval csodát nem várok. Nem vagyok nagy telefonguru, de netezek, fotózok, chatelek, stb a telefonnal, és a saját 2017-es J5-ömnél semmivel se lassabb, és nem is tapasztalok akadozást. Hogy ez most a frissítésektől van, vagy esetleg időközben javítottak valamit azt nem tudom. (2019. február elején kaptam, és úgy rémlik láttam valami cimkén, hogy talán decemberben gyártották.)

Új hozzászólás Aktív témák