Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Első tapasztalatok: Nagy, még a GT-nél is nehezebb, viszont azt már alig tudom kezelni az érintő hibája miatt.
    Nyilván már most is használható hívásra, beszélgetésre kényelmetlen lenne, de pár perc simán rendben van. Akarok e-simet hozzá, úgy lesz az igazi, bár a Mate olyan nagy, hogy nem hátrány, hogy akár táskában is hordhatom így.
    Komoly hátránya sajnos nem a nagy, hanem a kis méretéből adódik. Szemüveg nélkül egyes szövegeket nem tudok rajta elolvasni. :O
    Igazából igazságtalan árban a GT2-höz hasonlítani, olyan, mintha egy okostelefont hasonlítanánk egy billentyűshöz... Apple-m nem volt, egyelőre nem is igen lesz, tehát ahhoz nem tudom hasonlítani, magában, mint lent is írták, nemigen tudnám használni a Huawei telefonjaimmal. Az ökoszisztémát még szoknom kell, viszont előny, hogy az egészség appban a másik készülékkel mért adatokkal simán szinkronizált. (Délig még a GT volt a kezemen.) Fogom hordani a GT-t is, azt a másik telefonommal felügyelem majd egyelőre. Itthoni munkáknál előny, hogy a régi órát "ütöm-verem" mondjuk flexelés, hegesztés stb. közben. Ezzel csak melóban flexelek majd, bár annyira sokan nem látják és nemigen értékelik.... ;]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák