Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz tibcsi0407 #647 üzenetére

    Kezemben a teló,egyenlőre állítgatom meg most telepíti a frissítést.Elsőre kényelmes,keskenyebb mint a 10+(sorry de csak a 10+ hoz tudok csak most hasonlítani,tapasztalatból) könnyebben elérhető gombokkal.Nekem fura,hogy annyira a képernyő alján is néha van szöveg,amire rá kell nyomni.Sokkal szebb a kép mint 10+ vagy elődjein megszoktam,élesebb és igen a jobb képfrissítés miatt.Ujjlenyomat olvasó nagyon gyors,elsőre érzékel de az arcfeloldás is.Szokatlanul gyors a rendszer is,lapozgatások app elérés stb.Ezt kb 10perc alatt vontam le,gyors kézbevétel után.És van szilikon tok :D És független(telenor+voda kártya van benne,vodától vettem) :DD Aksi időt még természetesen nem tudom.A töltőfej hát,mondtam magamban mikor megláttam,hogy húha,iszonyú nagy,de kell is a 40W miatt :D Ez csak egy kevés infó volt egyenlőre,majd jönnek most az appok,mi megy mi nem,bár én szűkösen csak pár appot használok.

    Feldobtam most 2 appot,rettentő gyors letöltötte és fel telepítette,gyorsabban mint a samu 1db-ot :))

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák