Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axillar

    csendes tag

    válasz Pano #4717 üzenetére

    Köszönöm Pano! Letesztelem ezt is. Remélem megoldja :) Igen erre gondoltam amúgy. Olyat még nem tapasztaltam, hogy amikor már csatlakozva van 4G-re akkor utána megszakad, csak muitán Wifit használtam utána nem tud a 4G-re csatlakozni (pedig nem kapcsolom ki a wifit se a mobiladatot a telefonon soha).

    Sajo13: semmilyen IOS vs. Android vitát nem akartam ezzel elindítani, azt sem hiszem, hogy wassabi akart. Egyáltalán nem vagyok egy elfogult csak az ios típusú ember. Volt már Androidos telefonom sok és mindegyikkel volt valami gond. Utána lett egy iphone6-osom, azzal soha nem volt semmilyen gond. Azért cseréltem le mert 2 év alatt már nagyon hamar lemerült az akksija és gondoltam a Huawei jó lesz (meg olcsó is volt) és reméltem, hogy ma már az android egy kiforrottabb rendszer lett. És igen eddig azt tapasztalom, hogy nem igazán lett, mert vannak problémák. Márpedig ha összehasonlítom azt, hogy itt vannak problémák és ott nem voltak akkor ennyi. Nem tudok erre mit mondani :). Sajnálom ha ezzel bárkit is megbántottam vagy flameltem (asszem így mondják). A segítséget pedig mindenkinek köszönöm még egyszer.

Új hozzászólás Aktív témák