Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz pixelblondie #620 üzenetére

    Minden amiben áram van hallatszódik a ciripelése. Ha a monitorodhoz közel hajolsz, legfőképpen a hátuljához, ahol van a szellőzőnyílás, ott is hallhatod, csak hangosabban. Valahol halkabban van olyan termék, jelen esetben nagyobb termék, ahol kevésbé hallatszódik. És igen, nem egyforma senkinek sem a füle. Nekem régen volt ASUS alaplapom, ahol hallottam a ciripelést. Nagyon zavaró volt egy csöndes szobában számomra... Eladtam egy ismerősnek, de ő nem hallotta, nem is panaszkodott róla. :) Ahogy fentebb leírta a kolléga, cserélj konnektort ilyen esetben, főleg akkor, ha bedugod és szikrázik egyet az elosztó! Ez még a későbbiekben gondot okozhat. Olyan meg nincs, hogy mindenhol egyformán hallod, mert a konnektorok/elosztók nem egyformán kerülnek összeszerelésre, hiába egy és ugyanaz a gyártója. Ergo többféleképpen fogod hallani a ciripelést. Próbáld ki még a konnektorba való direkt bedugást és az elosztóval is nézd meg, különféle helyeken. Ha nem szűnik meg a hiba, akkor ott véleményem szerint nincs minden rendben... Végső soron cseréltesd a töltőt. Ennyit tudok tanácsolni. :)

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák