Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Zsocy155 #3862 üzenetére

    más vásárlóktól vegyesen hallottan véleményt a szervizelésükről... én pl a samsung központi szervizével nem vagyok megelégedve, mondjuk...leadtam anno egy kamerahibás galaxy note4,kaptam helyette egy refurbished-e,ami hibás volt, visszaküldtem a szervibe, ugyan azzal a hibával kaptam vissza+a szervizes ráírta hogy rendeltetés szerűen működik....itt megjegyezném hogy ha hívnak, dolgozik a rezgő motor és párhuzamosan gerjed,recseg a beszédhangszóró és ez rendeltetésszerű működés,akkor elképzeltem mekkora "szak"értők dolgozhatnak ott...leadtam a helyi márka szervizbe...ráírták hogy a hiba továbbra is fent áll, vissza jött ugyan ezzel a véleménnyel... a másik egy gear2 okosóra: tönkre ment a töktőcsati, leadtam szervizbe az xeh régiókod órám a legfrissebb sw-vel, kaptam helyette egy argetín régiósat muzeális sw verzióval... ennyit a nagy samung szervizről, nem a telefonról! a telóik jók általában, de a szerviz háttér 0...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák