Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz weberzolee #97 üzenetére

    Nem tudom hogy bármennyivel is rosszabb-e biztonság és/vagy adatkezelés szempontjából a Huawei mint akármelyik másik cég. Ennyi.

    Például: Samsung [link] Vagy épp ott van a Cambridge Analytica botrány...

    A Microsoft miért nem nemzetbiztonsági kockázat...? Facebook? Vagy bármelyik másik gyártó...? Akár maga a Google / Android is? De tetszőleges telefongyártó is ide sorolható. Ha Huawei akkor fúj, gáz, ejnye.. Ha bárki más, akkor rendben van? Ment a balhé nem túl rég, hogy az Apple nem hajlandó backdoort adni a hárombetűseknek. ...és a többi cég...? Megadták...? Vagy már eleve adott volt?

    Kettős mérce van?

    Mi van ha holnap a Sony nem fog tetszeni....? Vagy épp a többi feltörekvő kínai gyártó...? Persze, nekik nincs hálózati üzletáguk. De ha azzal van a "baj", akkor miért nem lehetett a hálózati üzletágat büntetni...? A Sonynál maradva példaként - fúj Sony walkman, na akkor nem lehet Sony tévét sem venni....

    Persze, értem én a sokszor hangoztatott érveket... Mindegy, nem vagyok Kína párti, bármennyire is akar majd ilyet belemagyarázni a hozzászólásom után majd akárki... A Huawei telefonjait szerettem, mert igenis nagyon komoly telefonokat tudtak lerakni az asztalra.

    Ez a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák