Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz #88470784 #130 üzenetére

    Mutass rá ki állított itt olyat ami nem igaz, rajtad kívűl. Én csak annyit láttam, hogy bőszen állítottad, hogy azok a banki appok hivatalosak, közben meg ezt képtelen voltál megfelően bizonyítani.
    Ezzel szemben én pl. azt tanácsoltam a fent kérdező kollégának, hogy várjon pár napot a vásárlással, addigra egész biztosan érkezik valami válasz a bankoktól, és annak fényében majd eldöntheti, hogy kell-e neki a telefon, mivel mint írta, a mobil banking fontos lenne neki.

    Amúgy te valami hivatalos Huawei-alkalmazott vagy, vagy ingyen, puszta márkahűségből nyomatod ezt a ferdítésre alapozó, használtautó-kereskedő karaktert? :DDD

    Esküszöm, az iPhone hőskorát juttatod eszembe, mikor még ilyen fanatikus almafanok nyomatták a "rosszul fogod" és a "minek ült rá" dumát a mobilarenás cikkek alatt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák