Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Payphone #1018 üzenetére

    Már bocs, de te egy f*sz vagy. Újoncként második válaszra ennek mi értelme szerinted?
    Szerinted egy gombot nem tudok megnyomni? Olvass már vissza, 6 féle módon próbáltam, nem sikerül rootolnia egyik proginak sem. Leírtam fehéren-feketén, nem olyan nehéz felfogni, hogy nem egy gombot nem bírtam megnyomni.

    Igen, mellesleg rootoltam, romoltam már. Az utóbbi 3-4 évben igen aktívan kb. 6-7 féle telefont is.
    Hogy miért akarom rootolni? Ezt is írtam, de a gyengébbek kedvéért még egyszer: Titanium Backup pl.
    De sorolhatnám még milyen "kényelmi" programok nem futnak root nélkül...
    Hogy mást ne mondjak root (és adblock) nélkül kb minden app tele van reklámmal. Az ingyenesek is, igen.
    K*ra zavaró.

    Hagyjuk... rákeresve neten a G6-U10-zel B136-tal másoknak is baja van. Majd vmi orosz vagy olasz fórumból kihámozom mi a megoldás. Xda-n, máshol is csak a kérdések vannak feltéve, válasz semmi. Itt meg hogy is várhattam. Ha valami komolyabb problémába ütközik az ember az életben nem kaptam még értelmes választ itt, inkább csak osztottam. De okoskodás az van... ahelyett, hogy válaszoltál volna a feltett kérdésre vagy esetleg pár verziószámot összenézünk... :U :U :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák