Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inarus

    addikt

    válasz L4mie #37 üzenetére

    "Hidd el 1 hónap és 60 ért fogják adni"
    HTC márka miatt nem. Arról nem beszélve, hogy szerintem nem 80-on kezd. 20-at sem zuhanna túl hamar az ára, nemhogy többet. Főleg nem egy hónap alatt.
    HA szolgálató beveszi - márpedig erre kis esélyt látok hazai viszonylatban, el vannak ők a hero-val és a legenddel, amíg van belőle raktáron nem fognak semmit behozni ami konkurencia lenne - akkor náluk meg bebetonozódik az ára mint a hero-nak.

    Jah és persze ezt mind rakjuk egy nagy zárójelbe és tegyük elé az "SZVSZ" szorzót. Biztos én vagyok a pesszimista, de egy darabig még nem fogunk versenyképes középkategóriás árú android készüléket látni a HTC-től.

    (#38) fateless: A Tatto már akkor is drágább volt a kelleténél, ezt a megjelent cikkekben és hírekben is nyomon lehet követni. Itt is említették anno, hogy kicsit masszívabb lett az árcímke, mint amire számítottak, de még így is a legolcsóbb Android volt. Akkor. Most van itt egy LG GW620, jön tőlük egy GT540 aminek várhatóan tényleg középkategóriás(abb) ára lesz, plusz van egy Pulse, kicsit olcsóbban, egy hero hasonló áron, egy Legend kicsit drágábban. Az ok, hogy majd az Alcatel egyedüli lesz árban az alsóbb szegmensben, de ha nem csak az Android szegmenst nézzük, akkor ott a Nokia a tonnaszámra kiadott olcsó - értsd 40-60 közötti árszabású - okostelefonjával, ebből 3 érintős széria a középkategória 3 árszegmensére. Ha tényleg a fiatalokat célozzák, ahhoz olyan ár is kell. Pont a fiatalok azok, akik többnyire a használtpiacot is végignyálazzák jó készülékekért és csak a minimális árkülömbözet dönti a mérleget az új készülékek javára azonos tudás esetén. Ennyiért a "kikiáltott" célcsoport vesz új 5800-át / X6-ot vagy használt Spicát pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák