Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3mb3r

    tag

    válasz TIT #47 üzenetére

    Nekem eddig 3 xiaomi telóm volt, mindet vissza kellett küldenem valamivel. A mi 4c kamerahibával, 2db mi a1 pedig pixelhibával ment vissza a feladónak. Egyetlen más gyártó termékét nem kellett ennyiszer visszaküldeni, úgyhogy ennyit a sajómiról.

  • blueMerle

    veterán

    válasz TIT #47 üzenetére

    Fussunk neki még egyszer, hátha: nem azt irtam hogy a Xiaomi az etalon, és sose romlik el, hanem hogy más gyártók készülékei sem jobbak egy fabatkával sem az alsó-közép kategóriában.

    Nem reprezentativ, de az előbb megkérdeztem egy nagy műszaki áruházban dolgozó barátom, melyik telefonmárkát viszik vissza a legtöbben. Azt mondta toronymagasan a Huawei vezet, holott Xiaomiból is bőven eladnak (abból is visznek vissza, értelemszerűen, mert tudom, hogy most ez jönne). Tudtommal a Huawei nem valami hótgagyi márka, szimplán a nagy számok törvénye alapján ezekből is akad hibás (btw, asszonykám iPhone 7-ese 2x volt cserélve, két teljesen más hibával, most rázzam a kolompot hogy szar az Epöl, mint ahogy Te teszed mert XY-nak elromlott egy Xiaomi, és ebből levontad hogy akkor az összes cuccuk szar??!!).

    Másrészt, mint láthatod nincs Xiaomim. Alsó-közép kategóriában ha már kinai, akkor Meizu. Minőségibb anyagok, sokkal jobb szoftver és olyan odab*szós kamera, hogy az ember csak pislog mit kap ennyi pénzért. Nos, ezt ennyiért nem tudja a Xioami sem, de a rosszabb, hogy ez a HTC sem egy kisebb vagyonért :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák