Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nordzsi

    csendes tag

    válasz kekkola #689 üzenetére

    Szia!

    Én ezt vettem legutóbb, teljes felületet lefedi és teljes felületen tapad, nagy előnye, hogy azért annyi minimálisan elmarad a kijelző szélétől, hogy pl. a Spigen tok széle ami kicsit visszahajlik a kijelzőre nem feszíti, mint az előző üvegfóliámat ami tényleg széltől szélig terjedt és a gyári tokkal ilyen szempontból nem volt vele gond de a Spigen toknak a széle azt feszítette pláne, hogy nem teljes felületen "ragadt" csak alul-felül, de ezt a tokot jobb védelemnek tartom mert ténylegesen körbeöleli a telefont, viszont még egy hátránya van, túl szoros amit az érintőgombok és a EdgeSense nem nagyon szeret...Na szóval szumma-szummárum, kipróbáltam öt féle üvegfóliát és nekem ez jött be legjobban:

    [link]

    Az IMAK-nak egyébként vannak pofás tokjai is amik szebbek mint a gyári, de koncepciójában ugyanaz, tehát az érintőfelületek szabadok, nem nyomja a tok és ezáltal nem befolyásolja a működésüket, lehet megpróbálok egy ilyen tokot is, csaknem esik úgy le a telefon, hogy pont ott sérüljön, mivel a sarkok elég jól védettek ezeknél a tokoknál is....

Új hozzászólás Aktív témák