Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piotre87

    csendes tag

    válasz pinnacle #172 üzenetére

    A fenéket nagy falat!! Én nem nagyon adnék az ő megítélésére.. Van pénze megteheti hogy variálgat.
    Lassú volt: na ez tök szubjektív,mert gondolom méréssel/videóval nem tudja alátámasztani.

    Memória szabad kb 80 alaphelyzetben: ezt már mindenki írta, én is egy másik topicba 2hete kb. és azt is mindenki mondta hogy sebességen nem érezni...és terhelés mellett is megmarad a 70MB..furcsa de ez van!

    Nem kell az 1GB!!!! Továbbra is tapasztalatból mondom meg valószínű HTC-nél sem préselték volna rá ICS-t, mert a presztízsveszteség nagyobb lenne nekik...butított sense ami sztem jobb is meg segíti is a telefont!

    Térjen vissza almához!! Bocsánat ha kicsit keménynek tűnik de nem szeretem ha a türelmetlen emberek alkotnak véleményt!!
    Nem fogom ajnározni a telefont de 1hónapja használom már és az én igényeimet bőven kielégíti(lehet nincsenek nagy igényeim) ez is szubjektív.. első 2hétben keményen adtam neki és 1x 2x volt csak hogy elgondolkozott amikor háttérbe is csinált valamit...

    Kijelző sarka nekem is sárga volt amikor először bekapcsoltam,de eltűnt, fel sem tűnt hogy mikor mert annyira nem volt zavaró csak full fehér háttérnél lehetett látni!
    Egyetlen komoly problémát tudok megfogalmazni, hogy amikor nagyon alacsony a térerő 1v 2csík, a hívott fél arra panaszkodott hogy nagyon halkan hall..de pl headset-tel soha nem fordult elő ilyen...

  • DJGABI

    addikt

    válasz pinnacle #172 üzenetére

    Az ICS magában nem, de a Sense is sokat elvisz. Szerintem is kell 1GB RAM neki, 512MB a stock droid futtatására bőven elég (amit tudok az az, hogy Defy-nél ilyen 150-200MB körül marad szabadon 4.0 alatt), ennek a telefonnak is nagyon jót tenne a CM9.

    (#173) Piotre87 "sebességen nem érezni...és terhelés mellett is megmarad a 70M" persze, mivel így működik a droid, háttérben viszont szépen zárogatja be a régebbi alkalmazásaidat, ne adj isten a levelezőt, launcher-t...

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák