Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    Másnak is vannak gondjai a "rádiós" cuccokkal, vagy csak én szenvedek? Konkrétan:
    - múltkor megnéztem a használatot és azt írta, hogy az 1nap 15 órás készenlét 7% -a alatt nem volt térerőm: az több, mint 2.5 óra :Y
    Térerő szempontjából vacak helyen lakunk, de azért ez durva: az Incredible S is kényes volt, de a V alulmúlja. Gondolom az anyaghasználat, de azért telefonálni csak kellene tudnom. (Most viszont 1n 11 óra készenlétnél 0% volt térerő nélkül és ugyanott használom: a fene se érti...)
    - éjfél körül (lehet 22-23 után valamikor) folyton lekapcsolja a wifit és a mobilnetet is: csak azt veszem észre, hogy mondjuk 1 óra körül bekapcsolom a képernyőt és egyiknek az ikonja sincs kint, majd 0.1mp múlva mint az őrült elkezd kapcsolatot keresni, mintha nem láttam volna, hogy sumákol :) (Nincs fent semmilyen energiagarázdálkodó program és -elvileg- nincs olyan sem, ami a wifi / mobilnet állapotának módosításához kért jogot - kivéve a Widgetsoid, de azt most tettem fel.)

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák