Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dutrás

    őstag

    Sokadjára adok hangot én is annak hogy újabban nem tud a mobilarena igazán objektív tesztet megírni. Az MA tv-t meg elvből nem nézek mert elegem lett a nyögdécselés szerű párbeszédekből és önmaguk ismételgetéséből. Volt olyan eset hogy fogalma nem volt a kollégának hogyan is működik egy gyártó sajáttervezésű applikációja. Kérdem én hogy akkor hogyan lehet egy készüléket objektíven felülvizsgálni?

    Nekem is volt már HTC telefonom (még EVO 3D) és mondhatom a Sense felület meghaladta más droidos gyártók által kiadtt telefonok felületének képességeit. Végtelenül optimalizált maga a rendszer. Ma is működik tökéletesen meg van tartva mégiscsak kuriózum a maga nemében.
    Sajnos ma nem engedhetem meg magamnak hogy HTC-t pedig mindközül ezt a gyártót választanám. Droidos fronton szerintem egyedüliként ez a gyártó foglalkozik legtöbbet az optimalizációval és az UI felületével.
    Ehhez valóban nem kell hozzányúlni.

    #116 Quqesz Lehet jól van optimalizálva a G4 de a felület messze nem annyira egyedi mint a Sense.

    #134 lolal Azért ne ess túlzásokba. Az csak egy dolog hogy blepakol a kínai gyártó baromi erős hardvert azt a rendszert vagyis a droidot meg kell írni hozzá. Ez kimerül annyiban hogy alap droidot felhúzzák a készülékre és töröld szemed szád. Vagy működik vagy nem több kevesebb sikerrel. A support meg felejtős.
    Jelzem kínai telefonom van jelenleg. De messze nem a HTC feléért vettem bőven a félár felett.

    Az MA felé pedig javasolnám hogy próbálják meg sokkal objektívebben lefesteni az adott készülékeket.Ha valami pocsék az legyen az ha valmi ajó az meg legyen jó bármely gyártótól is származik az. Ha valaki nem akar akkkor inkább ne írjon tesztet. Rengeteg youtubos de írott sajtó is van a határainkon túl akikről példát lehetne venni. Ez így kb a 0.

    Ha valaki sértésnek vette az írásomat elnézést nem annak szántam.

    [ Szerkesztve ]

    P50 pro/P40 Lite

  • dutrás

    őstag

    válasz Stunts666 #139 üzenetére

    Ezt így konkrétan nem akartam kimondani. De elég nyilvánvaló.

    Szomorú ez nagyon mert úgy gondolom innentől kezdve én becsapottnak érzem magam. Nem beszélve arról hogy egynémely megjegyzés mint "vájtfülű júzer" sértő is lehet.
    Egyszóval egy kissé magába szállhatna az MA szerkesztősége.

    Bocsánat hogy nem off-ként írtam

    P50 pro/P40 Lite

  • dutrás

    őstag

    válasz lolal #141 üzenetére

    Akinek jelenleg habzik a szája az te vagy. Az írásodtól majd beszakad adobhártyám.

    De ettől függetlenül még igaz marad amit írtam: nem objektív a Mobilaréna jónéhány írása. Az MA tv pedig rendkívül silány minőségű.

    Senki nem vitatja hogy drága a készülék de a HTC soha nem volt olcsó.

    P50 pro/P40 Lite

  • dutrás

    őstag

    válasz lolal #141 üzenetére

    "Vééégre! :). Még nem vártam tesztet ennyire.
    Most az I6-om szervízbe van. Remélem ha visszajön és cserélik, a garancia újraindúl. Egyből megy is a levesbe, aztán jön helyette ez a szépség."

    [link] 2. hozzászólás.

    Ennyit a miliószám fogyó Iphone-ról!

    #153 Grodd. Nem kell ám elismerni hogy enyhén szólva is túlzás amit most állítassz.

    [ Szerkesztve ]

    P50 pro/P40 Lite

Új hozzászólás Aktív témák