Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    All from Strengar: +1 :R

    (#3) Carbonado11: A Nokiához képest? :DD Vagy van egy olyan számomra ismeretlen gyártó aki jobbat csinált 2013 elején? Avass be, mert azt én sem hagyhatom ki. :R

    mmmb80: Tényleg nem a legjobb csak egy a legjobbak közül, ami mégis bizonyos értelemben többet ad... :)

    "ugyanolyan jó készülékek esetén inkább egy nagyobb márkát választanék, aminek sokszor kisebb az ára" Nézzük a riválisokat, oké mind nagyobb nevek mert gyártanak mikrót, mosógépet stb. és tudnak 100x annyit költeni csak reklámra.
    Ha a One-t vesszük alapul, olcsóbban nyitott mint az S4. Egy készülék volt aminek számottevően alacsonyabbra volt belőve a nyitóára az a G2, de vajon miért? Mert a konkurensek mellett nem tudták volna többért eladni, mivel azoknak addigra ennyit esett az ára. A középkategóriás HTC-k közül soknak van rosszul belőve az ára, de nem mindnek és lehet jó vétel szolgáltatóknál.

    subset, halkow: Ejj de jó lenne! Azok után hogy miket tettek le az asztalra. A valódi innováció úgy látszik nem beszülendő csak a lépésszámláló, meg a legyezés... Aki ezt kívánja a HTC-nek vagy előre temeti az ne is használjon androidot. De van is valami ilyen, hogy akinek halálhírét keltik az sokáig húzza.... :)
    -megint nem lehet bővíteni- ha jól értem mit szerettél volna írni. a 32GB-on kívül van rá megoldás, ha ez ellenérv akkor megmosolyogtató.

    (#20) Kopi31415: A vevők nem döntenek, eldönti helyettük a marketing agymosás. Ők csak megveszik. ;) Kevés a tudatos vásárló aki napokig hetekig utánaolvas, vagy legalább papíron összehasonlít bármit is, nemhogy kézbe venné és kipróbálná.

    És a cikkhez: A legjobb a nyilvánvaló a közvetlen (időben is) konkurenciához viszonyítva. Azt, hogy még jobb lesz-e majd meglátjuk. Kamerán lehet csiszolni, de mást így hirtelen nem tudok :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Carbonado11 #25 üzenetére

    Bocs hogy félreértettem! :B :R Azt én is remélem, mert tavaly is jobban jártak volna az eredeti tervvel. Még 1x elnézést!

    Kopi31415: Miért is?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Jimmy66 #37 üzenetére

    Nekem tetszik. :) De a One-t valószínűleg nem cserélem le rá. Max ha a kamerával valami olyat alkottak amiért megéri...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák