Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz vjay13 #33 üzenetére

    Tudod most az a gond, hogy összemostad az elitet a középpel és az alsóval. Ha megfigyeled nem a csúcs kategóriába van baj a Htc-vel hannem a hétköznapi termékeikkel amik a minden napi ember kezébe kerül.

    Egyszóval: Ár/érték arány -10

    És ezt nem most kezdték! Apám kb 2 éve vett magának egy Wildfire S-et (meg nekem is volt mikor az iPhone szervízben volt) (akkoriban jó árban volt a T-nél, mert elötte meg rájuk rohadt a készlet) na most akkoriban már mindenki V7- es arhiturás (vajon így írjuk)? proceszort használt a htc V6-ost, mert az olcsobb volt meg szarabb! Na most erröl a készülékről jót nehéz volt mondani.

    512 mb rom/ amiből 110 szabad így 4-5 frissítés után semmit nem szedtél le többet mert a maradék 20 semmit sem ért! (Persze volt mem kari csak arra épp nemtudtál közvetlen telepíteni ;) )

    1230 mAh-s aksi (ránéztél már lemerült) közepes használat melett dél-ig meg volt :D

    Htc sync: igazi szinkronizáló szoftver! (Kb 2 szer ismerte fel a telefont soha többé nem) ;)

    Gps: pfff mire az jelet talált! Na addigra eltévedtél még ott is ahol jártál már!

    Érintő panel kapacitív létére világ hitvány volt írás azon XD

    Na ennyi volt a kapcsolatom a htc-vel azóta apám vezetékest használ :D, mert a htc megsérült elütötte egy fal! :D én meg visszakaptam az iPhone-t!

    Na most, hogy mindenki fogja a fejét! Azért elmondanám, hogy a Sense már akkor is egy fasza cuc volt éa hogy azért azóta eltelt két év úgyhogy biztos, hogy jobb készüléket fog venni hasonló áron mint anno (asszem 35k volt), de a vége nem változott ma ugyan lehet hogy jobbak a htc-k (sőt szarabbak nem lehetnek), de a konkurenciához mért +20k nem vevő vonzó!

Új hozzászólás Aktív témák