Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz mukibuci #53 üzenetére

    "Nem gsm bolt, nem a telefonból akar profitálni. Édesmindegy, hogy megveszed-e 100ért a legendet, vagy függetlenül veszed meg, és belepakolod a kártyád."

    Az viszont már korántsem édesmind1, hogy előfizetéssel, vagy kártyával veszem-e meg. Ha így lenne, akkor miért csúsztak négykézláb előttem, meg telefonálgattak össze-vissza és kérdezték, mi a baj, mikor felbontottam az előfizetést? :U Utána is maradt benne vodás sim, mégse volt felhőtlen az ügyintéző öröme. Én nem is azt mondtam, hogy vitamax-szal adják 990ft-ért, hanem, hogy 2 évvel egy izmosabb csomagban legyen rajta legalább 50% kedvezmény a telefonárból. Egy 15 ezres csomag esetén a 24 hónapnyi hűségből alig 1 hónap után "visszafizetem" a 20 ezres készülékártámogatást. Mert ugye vitamax és top között többnyire ennyi a diffi.

    "Ezt sérelmezed? Hol élsz?"

    Mindenki azt sérelmezi, amit a saját érdeke diktál. Valaki kifizet havonta 5 ezret, és vehet 85 ezerért egy mobilt, a másik meg a háromszorosát fizeti, (hadd ne számoljam ki, hogy ez 24 hónap alatt milyen horribilis különbözet) és így 5 ezerrel olcsóbban, 80.-ért veheti meg ugyanazt a telót? Bocs, de ilyen konstrukció mellett hadd ne érdekeljen már, hogy mi az oka ennek a pofátlan árpolitikának. Viszem oda a pénzem, ahol ilyen kötöttség mellett ők fizetnek, hogy mobilt veszek náluk. :K :U

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák