Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuskooo

    addikt

    válasz Poci3 #439 üzenetére

    Köszi :)
    Engem csak az bizonytalanít el, hogy vannak példányok, amik problémásak, vannak, amikkel semmi gond nincsen. Gondolom, hogy ez csak ROM probléma lehet, de így ez elég nyugtalanító. A játékok szerencsére teljesen hidegen hagynak, szóval ez nem probléma.
    Szerintem maradok várakozó állásponton, meglátjuk, hogy alakul az újabb ROM-okkal, talán az ára is mérséklődik picit addig.

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Poci3 #439 üzenetére

    "A teló amyúgy nagyon keveset tud, viszont, amit igen, az nagyon jól működik."

    Hát, nem nagyon tudnál olyat mondani, amit a HD2 tud, de az iPhone nem.
    (Én talán egyedül a hívásrögzítést tudnám mondani, de az hidegen hagy.)

    "A HD2-nek a kapacitív képernyője majdnem ugyan olyan jó"

    Közel sem olyan jó, engem az alatt 4 nap alatt a kijelző zavart a legjobban, (meg a böngésző, amivel az istennek sem ott nagyított, nem oda ugrott ahova én akartam), teljesen rapszodikus volt a működése és a gyári felületen kívül egy rémálom volt a viselkedése.

    Egyébként fizikailag sem olyan a kijelző, mint iPhone-on. Ha a HD2-t elfordítod, akkor az üveg alatt egy rácshálót lehet látni ami eléggé durva felbontású:

    Ilyen nincs az iPhone-on. Valószínű teljesen más technológiai megvalósítás van a két eszköznél, gondolom a HTC ezen is spórolt pár dolcsit…..

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák