Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Tudom, hogy sok embernek tetszik, de nekem egyáltalán nem jön be... Régebbi hardver, a dizájn se tetszik, ráadásnak ott ez az okádék kamera. A Sense nem tudom milyen, nem használtam még. Biztos jó, de én, ha már ennyire túlárazott telefont veszek, akkor elvárom, hogy ne ilyen képekkel szúrja ki a szemem. Akkor inkább az Arc, az legalább szerintem szép.
    Ezért várom már nagyon a WP7-es Nokiákat. Nekik mindig volt olyan telefonjuk, ami kiváló képeket csinált, szerintem multimédiában ők a legjobbak. Ami zavar náluk, az a gyenge hardver, illetve, hogy megölik a Symbiant, így nem lesz support. Persze ez a WP7-nél szóba se jöhet.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Valentino K. #49 üzenetére

    Naja én nem az EDOF szutykokra gondoltam. De ha visszatekintesz a termékpalettára bizony voltak nagyon jó fotós mobiljaik, nem egy, se kettő. Megjegyzem a Samu meg a segédfényt hagyja ki... Az se tökéletes megoldás. Ejj nem jó ez így. :)

  • kolosanyi

    veterán

    válasz bigsee #77 üzenetére

    Én írtam és ezt az oldalát az éremnek nagyon is el tudom fogadni. A tesztek alapján a Sense egy nagyon jól átgondolt, remek felület, sajnos még nem tudtam kipróbálni, de majd elkérem csoporttársam DHD-ját (Vagy -jét? Hogy kell ezt ragozni magyarul?). Viszont azt te is elfogadhatod, hogy az én preferencia rendszeremben a kamera az előrébb helyezkedik el. Tudom, hogy DSLR-el kell fotózni, de az nincs mindig az embernél (nekem meg még sajna nincs, de majd nyáron veszek egyet). Viszont ez nem baj, azért van ennyi termék, ennyi gyártó saját megoldása, hogy mindenki eldönthesse mi a fontos neki. Ezen nem kell berágni másra, ld aláírásom. Ezen szokott a legnagyobb flémelés menni, hogy nem tudjuk elfogadni, másnak melyik termék elégíti ki legjobban az igényeit. Illetve ebből következik, hogy azt se, másnak más igényei lehetnek/vannak.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz bigsee #139 üzenetére

    Ahogy írod is: "... nagyot durrantani ő sem tud, csak jobbat". És itt el is érkeztünk ahhoz a ponthoz, ami számomra igenis egy fontos kérdés. Nem várok el egy komoly minőséget egy mobiltól, hiszen, aki egy kicsit is tisztában van a képalkotás alapjaival, ezt nem is teheti. Számomra pl. az N8 állított fel egy olyan etalont, amit nem lesz könnyű megdöntenie egyik gyártónak (még magának a Nokiának) se. Viszont van egy csomó hátránya az előbb említett készüléknek a többihez képest. Sajnos tökéletes készülék nincs, nem is volt, nem is lesz. Nem érdeke senkinek. Ezek után mindenki eldöntheti, neki mi a fontosabb. Akinek elég a képminőség, amit a legtöbb htc nyújt, nagyon mellé nem tud nyúlni.

    Pedig olyan jó telefont tudnék összerakni a jelenlegiekből építkezve, hogy az csak na. Pl. képzelj el egy (nekem ez a kedvenc dizájnom most) E7-est egy szifon-féle retina kijelzővel, N8-féle kameramodullal, aktuális hardverrel (két mag, rakétabázis, kávéfőző stb... :D ), IOS gördülékenységével, Android szabadságával meg egy 2000-es akksival. Szerintem egész jól hangzik. :DDD De most le kell mosnom a kezem, mert a bilibe lógott. Hiába, mindig is álmodozó alkat voltam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák