Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    HTC-hez és a felső kategóriához mérten nem méltó ez a telefon szerintem. Fölösleges volt kiadni, akik ilyen telefont vesznek, azok már valamennyire képben vannak az aktuális piaci helyzettel, s kétlem hogy optimus 2x és egyéb nyalánkságok mellett közel azonos árképzés esetén a HTC-t vinnék haza.

    Trackpad kihagyása meg óriása hiba szerintem. Sokkal kényelmesebb (főleg nagyobb képernyőnél) a trackpaddal való mozgás pl böngészés esetén. Többek között azért is, mert nem kell 5 percenként letörölni az ujjlenyomatokat a display-ről :U

    Szerintem a kevesebb sokszor több. Nem kéne 5-6 telefon kiadni, s nem kéne arra a sorsra jutni, mint pl a Nokia, Samsung, akik ontják az ugyanúgy kinéző, s közel azonos tudású telefonokat. HTC pont azért lett népszerű, mert valami egyedit, minőségit, kiemelkedőt sikerült alkotniuk, ami sok igényes vásárlót megfogott.
    Ezzel szemben kezdenek átesni a ló túloldalára, s ontják a megkérdőjelezhető létjogosultsággal rendelkező készülékeket. Pl Evo 3D, Pyramid. A két telefon tudását simán belesűríthetnék egy készülékbe, ami design és tudás terén is odabaszna a konkurenciának, mint anno a Desire vagy a Legend.
    Sőt, engem kifejezetten idegesít az is, hogy külön névvel és designnal rendelkező készülékeket csinálnak külön az amerikaiak részére(tudom, hogy ott van "4G" meg más a hálózat típusa).

    Egy szó mint száz, a HTC összeszedhetné magát, kedvenc márkám, de baromira nagyot csalódtam bennük az MWC után. :(

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák