Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Loituma69 #5024 üzenetére

    egyik barátom két hete váltott a kétmagos 3ds lgre egy omnia2ről, elmondása szerint kb ég és föld volt a különbség. és ebben a hardver is nagyon benne volt (tehát sebességre is hatalmas volt az ugrás).

    más: miután egy hétig kb laptop helyett használtam Magyarországon a DHDt, azt hiszem nagyon meg vagyok elégedve. netbankot viszi, elég nagy bármilyen netezésre, outlook alapú levelezést viszi, fbt viszi, skype/ebuddy van, gyors, stabil, pótakkuval pedig még sokáig is bírja. valamint három nap után hugom már azon gondolkodott, h telefont kéne vennie:D mondjuk ebben benne volt az angry birds is. egyik barátom a galaxy sen mutatott távoli asztalt is, azt hiszem itt az ideje megoldani ezt a featuret a saját felszereléssel is, eléggé impresszív volt. ja a kijelző szép nagy, zsebbe még épp elfér (övtáskába főleg), szóval azt hiszem nekem ez a méret ideális telefonnak. nagyon durva, kb gyorsabb, mint 10 éve az asztali pcm volt. és 2.2vel használtam, update közben jött ki, mikor már kint voltam.

    pótakksival az uptime is rendben volt. 8 órát nettel is kibírt, hét felénél rájöttem, hogy a kijelző fényerejét le lehet húzni, az is sokat javított. szép a kijelző, erős a fénye, de szó szerint zabálja az akksit.

    kivéve a navigáció, mivel közben jött a frissítés, aztán nem engedte magát használni. szerezz updatet... köszi, mobilnettel, Kőszegen, wifi hotspot és immár navigáció nélkül. lehet írok a supportnak, hogy ne legyenek már ekkora barmok, mert ez így kvázi használhatatlan tud lenni. lesz igo androidra, szerintem benevezek (winME6.5re is van két licensz itthon), mert hiába van rá három app, ha az egyik nem találja meg a pozíciót, a másodiknak netkapcsolat kell (a navigáció közben kapcsold be a wifit mert úgy gyorsabb kiíráson kb röhögőgörcsöt kaptam), a harmadik meg csak navigálni nem tud... namsot elvileg fizetősen már jó lenne, de az ingyenes verzió alapján egy fillért nem adnék érte.

    másik, hogy nem tudják, hogy mi az a DHD. aminek azért örültem (i4et azért villamoson nem mertem volna elővenni), meg vicces volt látni, ahogy odaraktam egyik barátom iphone4e mellé, hogy igen, nagyobb (svédeknél év végén egy árban voltak, hasonló helyre pozicionálva).

    összességében így 3-4 hét aktív használat után azt hiszem imádom:)

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák