Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz mumk #6817 üzenetére

    De neked hogy sikerült felrakni?
    Én tegnap este cseréltem romot, felraktam a leedroid legújabb verzióját, aztán megcsináltam a boot animáció leírásában szereplő dolgokat az átnevezett desire boot file-al
    adb devices
    adb remount
    adb push bootanimation.zip /data/local

    megnéztem file managerrel, hogy tényleg ott van a, ott is van, de indításkor a zöld fehér htc logó után fekete képernyő pár másodpercig, utána meg már a lock screen-em fogad. A gyári integetős (és idegesítő :D) androidot lecserélte legalább, de a fasza bios boot nem látszódik.
    Mi lehet vajon a baj?

    Másik, szintén leedroid rommal kapcsolatban: bementem a get more htc widgets menübe, letöltöttem mindegyiket, kettőre alapból mondta, hogy installed, a többire kis idő után kiírta, hogy downloaded, de más semmit, viszont újraindítás után megint az alap kettő installed, többi meg semmi, megint letöltöttem őket, de semmi változás.
    Hogyan tudom őket letölteni, telepíteni és használni?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák