Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r4z

    nagyúr

    válasz mocsarid #20151 üzenetére

    Igazán nem szeretnék beleavatkozni a vitátokba, de ezt a részt szeretném kiragadni:

    Nokia: Lehet szidni, de ezen a téren csúnyán veri a HTC-t, a lencséről már nem is beszélve. Elavult OS van alatta és a HTC előrébb jár jóval ( ezért is vettem ezt ) de, a hang / kamera tulajdonságokban a Nokia odaveri a HTC-t. Ennyi

    A lencsében teljesen igazad van, hulladék (ezért is van nálam a helyén üveglap. Nem, senkinek nem csináltatom meg).
    De ne haragudj, én nem mérnék össze multimédiás szempontból egy MULTIMÉDIÁS és egy ÜZLETI készüléket (mert bármilyen meglepő, a Desire főleg üzleti készüléknek készült). Ennyi.
    Ahhoz pedig, hogy bulizós készüléknek vetted a Desiret, csak gratulálni tudok.

    [ Szerkesztve ]

    Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz mocsarid #20151 üzenetére

    Mint már írták is, nokiákban jobb kamera van, htc készülékekben meg nem igazán van carl zeiss optika..
    De gondolom erről sem tudtál.
    Gondolom arról sem, hogy a desire célcsoportja nem a sötét dizsikben kamerázik a készülékével.

    Ezenkívül elég nagy a net, sok helyen lehet találni teszt képeket/videókat, illetve rendes használat közben keletkezetteket.

    Azért ne mond nekem, hogy a t-mobil nem engedi meg neked, hogy vásárlás előtt egy 10-15percig nyomogasd a telefont, hogy minden rendben van-e vele, illetve a 3 napon belül jelzett és jogos panaszra nem cserélik ki..

    Ismétlem: a 147megával tisztában voltál vásárlás előtt. Ez+a froyo gyári lehetősége alkalmat ad neked jó pár program telepítésére.
    Ha neked ezen kívül nagyobb helyre van szükséged, akkor:
    1. Veszel egy drágább telefont.
    2. Törlöd a régi, nem használt programokat.
    3. Romot cserélsz, amivel vállalod, hogy elveszted a garanciát, és kikerülsz a htc "hatásköre" alól.

    Tehát a főzött romok által okozott problémák és a te extra kívánságaid nem képezik a htc problémáját, se nem hibásak ebben.

    Szerintem azért vannak itt páran ebben a fórumban, akiknek a desire volt az első androidos telefonjuk, és az első hsz leírásai vagy premete és pzoley oldalai, esetleg tanácsai alapján bőven sikerült mindent megoldaniuk felesleges szitkozódások nélkül.

    Nem tudod, hogy a leedroidon kívül milyen romok vannak, de a telefon a szar biztosan..
    Xda-n van desire részleg jó pár rommal, illetve pzoley oldalán is vannak romok.

    Félreértés ne essék: nem azokkal van bajom, akik nem értenek hozzá, hanem azokkal, akik nem értenek hozzá és még "szaroznak" is!

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák