Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vrgkrisztian

    aktív tag

    válasz lexter00 #22 üzenetére

    Egyébként jól csinálja szerintem... Az irányíthatóak beveszik azt,hogy a Galaxy Mini egy Galaxy S kisebben,és így tovább.(S2-Mini2,S3-S3MINI)Arról meg hallották,hogy mennyire csúcskütyü,és ők meg gondolják hogy ha ilyen olcsó,megveszik. Aki meg GEEK,és ért hozzá,meg romolni akar,az tuti Samsungot vesz... Aki nem ért hozzá,de van pénze,az meg természetes,hogy a legreklámozottabb,legdicsértebb S3-mat.
    A mainstreamet utálók meg HTC-t ;]
    Egyébként szerintem semmi baj a samu telókkal,sőt,szerintem hardver minőségi szinten aligha van olyan gyártó,aki megközelítené...(A legtöbb HTC teló alapból hibás,pl:HOXnak a wifi antenna gyengesége,meg Desire GPS gyengesége...És ezek az egykori csúcsmodellek)Na,a csúcs samuknál ilyenekkel nem igazán találkozni(van,de kevés),max szoftveres baki miatt,amit úgyis javítanak...(a közép meg alsókategóriáról nem ejtek szót,ott minden gyártó trágya minőség,a samu is) :W Androidban mindenképp csak Samut vennék,mert egyszerű rootolni,könnyű odinozni,és a gari sem megy el,még ha téglát is csinálsz belőle ügyesen :DDD (Persze csak a csúcskategóriát.) Viszont a lakkozott műanyag tényleg nagyon...tré :( Meg a lehelettől repedő,lepergő festett,fémnek álcázott "krómozott" keretek. (és régen utáltam a samsungot,de tényleg nagyon jól csinálják,be kellett látnom,és beállni a "birkák" közé...) DE ami abszolút nyerő nálam,az a házhozmegyünk garancia :D

Új hozzászólás Aktív témák