Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocsó

    aktív tag

    Tegnapelőtt érkezett meg a gearvita-ról [link] rendelt kék színű, Honor Watch Dream Ceramic verzió. Az eredeti 240$-os árból lejött 75$ kuponnal és rájött még ~8$ az EU Priority Line szállítás miatt. Így a végösszeg 172.87$ lett.
    Április 16-án rendeltem, 1 hetet ültek a rendelésen majd egyszer csak elindult a csomag.
    Elsőre hihetetlenül szép és elegáns (eddig egy Amazfit Pace-t használtam). Frissítések után (amik tényleg csiga tempóban másztak át az órára, ahogy a tesztben is írták) 1.0.7.40 fw van az órán és 9.0.4.387 HH van a OnePlus 6T (McLaren)-n. Tudásban jócskán elmarad a Pace-tól de amire használom arra eddig megfelel (óra, dátum, értesítések). A választható számlapok száma egyelőre elég kevés. Értesítésekre a HH-ban az összes app-ot ki tudom választani, kiírja a hívó nevét is csak engedélyezni kell az "Alkalmazásengedélyek" menüpontban, hogy hozzá férhessen a névjegyzékhez és a telefonhoz. Pár képet felteszek (ha sikerül mobilról) :B

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Új hozzászólás Aktív témák