Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#3) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Attól függetlenül, hogy az elmondások alapján általában jól sikerülnek a Honor mobilok – nekem még egyhez sem volt szerencsém –, nem tartom reálisnak a top 3-mas célkitűzést. Nyilván valamit meg kellett határozzanak, de nem gondolom, hogy ezt tartani tudják majd, tekintve, hogy a Samsung a csökkenő eladásai mellett is brutál erős piacvezetőként, a Huawei ugye anyacégként nem kitúrható, plusz ők eleve növekednek jelenleg is, az Apple vásárlóbázisa pedig atomstabil. És akkor még a Xiaomiról nem is ejtettünk szót. Szóval szép terv, csak egyelőre nagyjából megvalósíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#4) antygaby

antygaby
(újonc)

A Francia Esztétika Akadémia sokat dolgozhatott a logón, igazán egyedi lett. :DDD

(#5) Neerpelt válasza antygaby (#4) üzenetére

Neerpelt
(lelkes újonc)

Én is ezen röhögtem. Kemény munkaórák ezrei lehetnek emögött. :N

(#6) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Azért ez kemény kezdés, ha a topik a harmadik hozzászólással kezdődik!

:D

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#7) Mr.Silkó válasza Polarstar (#6) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Nem is néztem, tényleg! :D

(#8) forgonati

forgonati
(őstag)

A régi logojuk százszor normálisabb. Ezt az újat meg a szomszéd is megrajzolja ha átviszek neki egy karton sört. De gondolom az az akadémia kemény millákért hozta ezt össze. Nem tudom mi bajuk volt a régivel, egyedibb volt mint ez...

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#9) Polarstar válasza forgonati (#8) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Jaja...

Abszolút semmi vérforralóan új nincs benne.

A Nokia, Blackberry logója erre jó példa. Csicsaszinek nélkül is megy.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#10) nordo válasza antygaby (#4) üzenetére

nordo
(tag)

Ez a logó tényleg sok munkaórájukba kerülhetett. :W

[ Szerkesztve ]

(#11) SUPREME7 válasza Polarstar (#6) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Érzékeny a modik lelkivilága, csak rávilágítottunk, hogy ez a logó, hogy is fogalmazzak, hogy ne sújtson le a bannhammer, picit langyos :D De becsülettel dolgoztak vele biztos.....

(#12) Polarstar válasza SUPREME7 (#11) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

:DDD :DDD

Értem. :DDD

(#13) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#14) njnl

njnl
(fanatikus tag)

Ez a logo te... :W

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8]

(#15) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Hát ez a logó... Két perc PS, de lehet sokat mondtam...

Dafont-ról elérhető fontkészlet, meg egy színátmenet és csókolom... Az előző jobb volt, karakteresebb

(#16) Ceree válasza Duliee (#15) üzenetére

Ceree
(senior tag)
LOGOUT blog

PS? Ugyan, inkabb Word Art... :(((

A korabbi fenyevekkel jobb volt.

Másolat_eredetije

(#17) Duliee válasza Ceree (#16) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nekem WordArt tovább tartana ;] Nagyon átszoktam a PS-re, igazából ha a szövegszerkesztő része jobb lenne már csak azt használnám :D

(#18) Silenzio válasza Duliee (#15) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

A kínaiak sosem arról voltak híresek, hogy lenne esztétikai érzékük. Sőt, a giccs nyugati fogalma is ismeretlen a számukra, ideértve minden keleti országot, ezért tudnak olyan túlzóak lenni a távol-keleti filmek.

(#19) Duliee válasza Silenzio (#18) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Esztétikailag nincs bajom vele, de túl egyszerű, persze a letisztult , minimalista dolgok trendjét éljük...

Ettől függetlenül 2-3 perces meló, ehhez nem kell egyetemi végzettség sem.

Nekem az előző logó jobban tetszett, lassan egyformák lesznek a márkalogók.... Csak az egyik kisbetűs, a másik nagybetűs...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.