Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nik0HTin

    újonc

    Sziasztok!

    Egy ideje szemezgetek ezzel a telefonnal. És rengeteget vacilálok a V9 és a 8 Pro között.

    Eddig úgy néz ki, hogy a B20 hiánya nem fog gondot okozni. Ezért a V9 az ára miatt jobban tetszik. De ami kicsit piszkálja a csőrömet az a Google cuccaival való kompatibilitás, ahogy Tibcsi is említette.

    Nem vagyok egy "Húdenagy" okostelefon felhasználó, így főként Gmail, Google Drive, meg esetenként a Google maps amiket használatba veszek.

    A kérdése(i)m:

    -Ha olyan helyztebe kerülök mint SamiCsillag kolléga, vagyis nem akarom mókolni a szoftvert Pro verzióra, akkor a fent említett applikációlkat tudom-e majd probléma nélkül használni?

    - Ha mégis meg szeretném mókolni a szoftvert és áttérek a Pro változatra, akkor ugrik-e a garancia?

    - Hol érdemes erre a készülékre beruházni? Itt mindkét készülék beszerzési helye érdekel. Inkább a megbízhatóság a fontosabb számomra mint az ára.

    Néztem már egy boltot ahol a V9 megvehető. [link]
    Szerintetek megbízható forrás?

    Üdv! Nik0HTin

    "Ha lassan iszod a sört, tovább tart"

  • Nik0HTin

    újonc

    válasz adorjan95 #232 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszodat Adorján! :R

    Most akartam a héten megrendelni a V9-et, mert jövő héten nyaraláson leszek és jobban elérehtő leszek majd ott. De így, hogy írtad a 3 hetes csúszást, nem fogom bevállalni a rendelést oda.
    Marad a saját város és kész. Nekem is megéri ráfizetni / várni a 6GB-os verzióra. Majd csomagpontra rendelem és nem kell aggódnom azon, hogy mikor legyek otthon. :C

    Kollégám nagyon nyomja nekem, hogy vegyek egy IPhone-t e helyett mert az simán kitart majd 2-3 (4) évet is. De ha a mostani Sony Xperia SP-m is kibírt a kezeim között 3 évet, akkor a V9 is biztos ki fog tartani ennyit.

    "Ha lassan iszod a sört, tovább tart"

Új hozzászólás Aktív témák