Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petarda92

    csendes tag

    válasz KFORboy #25 üzenetére

    Talán én leszek az elvakult fanboy, de azért ezt a Huawei/Honor-savazást kicsit árnyalnám. Nyilván mindenki elsősorban magából, a saját tapasztalataiból indul ki, így talán én is megtehetek ennyit.
    2016-ban, amikor a P9 lite kijött a Kirin 650-nel, a Samsung akkori A-sorozatos telójaiban gyengébb hardver volt. Arról ne is beszéljünk, hogy a régi "nagy" gyártók, mint a Sony, LG, HTC közül melyiknek volt akkor 100 ezer alatti független kezdőárral Full HD kijelzőjű, hasonló erejű vagy jobb hardverrel szerelt középkategóriás telója. Tény, hogy a Xiaominál már ott volt a Redmi Note 3/3 Pro, csakhogy 5,5 colos kijelzővel (ami 16:9-es képarány mellett sokaknak túl nagy), B20 nélkül és főleg nem 2 év gyártói (az aksira is kiterjedő) garanciával.
    Mindezt azért írom, mert ha más gyártónak lett volna értelmes középkategóriás ajánlata, nekem sem jutott volna eszembe Huaweit venni. (Az már csak mellékes, hogy most is a P9 lite-ról nézem a fórumot).
    Ettől függetlenül nekem sem szimpatikus ez a termékvonal a Honor részéről, de talán leegyszerűsítő ebből, meg Jerry Rig-videókból kiindulva márkát temetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák