Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyus87

    aktív tag

    válasz Beca1990 #785 üzenetére

    Az én készülékemnek változatlanul problémái vannak az üzenetekkel. Hiába jelöltem be a 7-bites optimalizálást, leírok helyesen egy üzenetet, de ha elküldi utána az "á" betűből "a" lesz, a hosszú "ó" betűből meg "o". A címtárban a "Lista rendezési elve" és a "Nevek megjelenítése" menüpontban "Vezetéknév" ill. "Vezeték név elöl"-ről nem lehet átállítani a készüléket, hiába választod ki a keresztnevet nem jegyzi meg.
    Továbbá nekem változatlanul nem hajlandó a kijelző normálisan működni az érintésekre, ha USB kábellel van a laptopomhoz kötve, de csak akkor. 220-ra dugva tökéletes. Apróbb hibák, de bosszantóak, ettől még ajánlható a készülék, nem bántam meg, hogy megvettem, de ennyi pénzért már elvárható, hogy ilyen probléma ne legyen. Remélem valami frissítéssel megoldják, bár annyira talán nincs rá hajlandóság, mert hiába jelzi az ember a Honor Magyarországnak a problémákat, szervizbe küldenek állandóan. Én napokat nem tudom nélkülözni a telefont, szóval köszönöm ebből nem kérek. Az előző telefonom is Magyarosított kínai volt teljes itthoni támogatással/garanciával, annak sose voltak ilyen problémái (Concorde). Ettől függetlenül, szép/jó/minőségi, a kamera igen jó képeket csinál, nálam a dual sim jól működik, akkuidővel is meg vagyok elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák