Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz atus72 #89 üzenetére

    Mindenre válasz:
    1. nem hinném, hogy engem megvezettek volna, lehet, hogy kicsit több rálátásom van a mobilszolgáltatók belső életére mint neked.
    2. Az átlagos fraud ráta 12% körüli. Ezt belső forrásból tudom.
    3. Magyar díj 10 milliárd forint / 7 év, link itt.
    4. A negyedik mobilszolgáltatói tender kiírásában ez már csak 100 millió HUF volt, nem véletlenül. (Az sem véletlen, hogy lelőtték a tendert, lévén a nyertes a frkevencia egy részét azonnal eladhadta volna valamelyik nagynak úgy 4-5 milliárdért. El lett ez anno baszcsizva.)
    4. Szlovénia például 50 millió euró, link itt, ha jól nézem, akkor 5 évre.
    5. Olaszországban 2000-ben eltörölték a koncessziós díjat: link.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • bodrob

    csendes tag

    válasz atus72 #89 üzenetére

    "Az egyenlő bánásmód hatóság az miért nem foglalkozik azzal hogy némely tarifacsomag csak bizonyos életkor alatt választható?"

    Nevetni fogsz, ezt a kérdést én feltettem a díídzsúúússznak, mielőtt otthagytam őket, és a postafon-hoz vándoroltam (természetesen számhordozással).
    Íme a levél:

    Tisztelt ...

    Köszönjük, hogy levelével hozzánk fordult!

    Ha eddig djuice tarifacsomagot használt, akkor a különválást követően is ugyanazokkal a feltételekkel (percdíj, szolgáltatások) lehet tovább használni a telefonszámot, ahogy eddig is. Automatikusan senkinek sem történik meg más tarifára való átsorolása. Változás csupán a Djuice elérhetőségében van, ha bármi kérdése adódik, akkor a 1440-es díjmentesen hívható djuice telefonos ügyfélszolgálaton lehet érdeklődni.

    A mi célunk a Pannon márkától különválással az volt, hogy kedvezőbb lehetőségeket, olcsóbb árakat tudjunk nyújtani a fiataloknak, akik ezeket a lehetőségeket nem kaphatták volna meg a Pannon ajánlatai között. Nem másról van szó, mint arról amit sok más cég és intézmény is nyújt a diákoknak, fiataloknak. Számtalan múzeum, uszoda, városi és távolsági közlekedési vállalat, sőt bank is nyújt hasonló kedvezményeket a korlátosabb anyagi lehetőségekkel rendelkező fiatalok számára. Ugyanakkor az érthető, hogy mindezen vállalatok nem lennének képesek ezen kedvezményeket minden korosztály számára egyaránt biztosítani, hiszen minden ilyen vállalat, intézmény bizonyos szinten profit orientáltan működik.

    Hogy miért 26 életévben lett megállapítva ez a határ? Ahhoz, hogy az általános árszinvonalhoz képest kedvezőbb lehetőségeket tudjunk biztosítani, elvárás volt tőlünk, hogy meghúzzunk egy határt, egy életkort. Ennek megállapításához a fiatalok jellemző élethelyzetét vettük figyelembe. Nyilvánvaló, hogy 26 év alatt a fiatalok elsősorban tanulnak (középiskolában vagy felsőoktatási intézményekben) vagy éppen pályakezdők. Az esetleges saját bevételeik mellett (alkalmi munka, diákmunka vagy pályakezdő fiatalok) anyagi támogatást kapnak szüleiktől, amelyet okosan kell beosztaniuk. Legtöbbjük még otthon, a szüleivel él, tehát jellemzően hasonló élethelyzetben vannak. Ez az élethelyzet hozzávetőlegesen 26 év körül változik meg, amikor elhagyva az iskolapadot dolgozni kezdenek, tartós párkapcsolatot, esetleg családot alapítanak. Komoly felméréseket és kutatómunkát követően határoztuk meg, hogy programunkkal a 26 év alatti korosztályt fogjuk támogatni, ennél a korhatárnál húzzuk meg a csatlakozás lehetőségének határát, de ez persze nem jelenti azt, hogy azok akik már rendelkeznek djuice előfizetéssel és átlépik a 26 éves életkort, ne használhatnák tovább az előfizetésüket.

    Bízunk abban, hogy válaszunkkal a segítségére lehettünk!

    Üdvözlettel:

    Djuice Internet Ügyfélszolgálat

  • atus72

    senior tag

    válasz atus72 #158 üzenetére

    Kicsit off:
    Nekem ott durrant el az agyam hogy mindenféle szarsággal feltudnak hívni a telkótól, de az hogy megváltozik a tarficsomag feltételei azt kurvára nem közlik se levélben se sms-ben,
    persze le vannak fedve törvényileg mert újságban meg az oldalukon közzéteszik, ki a f***m
    nézegeti a szaros oldalukat mindennap, meg a 2 országos napilapot?
    A pék faszáért nem lehet kötelezni őket arra hogy elektronikusan (pl SMS ami nekik nem kerül egy kanyi fillérjükbe sem) értesítsenek! Rohadt bagázs mindegyik szolgáltató...

    .

Új hozzászólás Aktív témák