Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Továbbra sem tetszik ez a telefon (mondom ezt s7e tulajként). Az előlapi gombok nekem hiányoznak, mert szerintem fontos döntőérv volt Samsung telefon vásárlásánál hogy legyen egy fizikai home gomb elől ami egyben ujjlenyomat-olvasó. Igaz a beléptetést ki lehet váltani a retina szkennerrel de én gyakran tapogattam ki a készüléken a home-gombot sötétben ha csak arra voltam kíváncsi milyen üzeneteket kaptam némítás közben. Vagy zsebből kihúzva is azonnal érezni lehet hogy "igen itt a kitüremkedés akkor ez az alja", nem kell megnéznem hogy akkor most melyik az alja/teteje... mint tettem azt pl Huawei telefonnál. Illetve a home gomb-os gyors kamera és one-hand-mode is így hová lesz?

    Szóval szerintem nem hoz annyi extrát hogy megérje váltanom s7e-ről s8-ra... talán majd s9-re remélem visszatérnek az alapokhoz és villantanak valami ütőset kamera/kijelző terén.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák