Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    válasz Helltak #185 üzenetére

    Nincs tok még sajnos, én Kínából rendeltem végül Nillkint. De ha nem onnan rendelsz, érdemes naponta nézni pl. a Speedshop honlapját. Kijelzővédő üveg volt náluk a honlap szerint, bementem hozzájuk érte. A srác mondta hogy még nincs, de várják. Mondtam, a honlap szerint van, mire megnézte és mondta hogy ezek szerint már megjött. Sajnos az üveg nem volt jó rá, a szélén nem tapadt rá, így nem hoztam el. Viszont mondta hogy a tok is így bármikor jöhet. Sajnos a Nillkin frosted tok pár hónap után hajlamos elrepedni, így a régi telefonnál is volt itthon belőle egy tartalék is, nem kellett várni míg megérkezik. Ha előbb lesz itthon veszek, a másik meg a tartalék lesz. Ha Kínából előbb megjön, akkor meg rendelek még egyet, onnan azért olcsóbb. Most tok nélkül használom még, nincs semmi baja, jó így is a fogása. Persze azért vigyázok rá. :) Előtte Huawei G8 volt, a kijelzővédő arra sem ment fel rendesen, így a hátlap védve volt, az előlapon nem volt semmi, de másfél év alatt nem látszik rajta karc. És az is GG3 volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák