Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz kano #285 üzenetére

    Így van, early birdök hamar kapják meg az újdonságot, de több szopással. A hatosnál valóban több probléma akad mint pl ötös vagy négyesnél, de egyszerre reszelik a chipsethez a dolgokat meg az os-t, ez van egyelőre. 6a-t kibontottam, nem tűnik rossznak, bár 13-al sem olyan jó az ujjlenyomatos feloldás mint a 12X-en. Igaz, ha tanulgatna is, ahhoz még nem volt ideje, de kézben fogva gyorsan felold, asztalon odanyúlva nehézkesen (nyilván igyekszek kb ugyanúgy odanyúlni, de nem megy 100%osan).
    Meg hát a kamera, nah. Azt szeretem... De egyelőre on holdon van a rootolási projekt, mert úgy tűnik nem egyszeri fél óra időbefektetést kíván.

    Off: Ú gyerekek, a céges vodás kártyát próbáltam a 12X-ben, meg a samu A53-ban. Próbáltam a papíron 5G-t, meg otthon 4G-vel... siralmas, tizede sebességet tud (5G persze kanyarban sincs) mint a telenoros kártyával hozok 6-7 éve. Nem értem, 20mbps fölé még nem nagyon ment - papíron 5G-s részen sem. Tizenéve ez volt vele a tapasztalatom, de azóta mindig telekom meg telenort használtam. Lakotton kívül meg még rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák