Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Cs1csó #240 üzenetére

    Nem igazán ismerem a német aprót, inkább vállalati selejtezésre gondolok. Brand gép. Nem 20db i3-ast veszek a melóban, hanem hozzádobok még egy i7-est vagy egy i5-öst is. Amilyen alaplapot éppen találtam jó áron olyat, aztán ebay-en rendelek a brandbe valami filléres cerkát, amin nincs vám meg áfa, de idehozzák a számba ingyen. Azt beleteszem, aztán továbbadom azzal. Office-ozni jó azzal is, ha olcsón adom elviszik. Addig meg nem kér enni. i7-et meg beteszem magamnak. Hardveraprót ellepték a munkanélküliek. Néztem, hogy sok kifutott alaplap drágább itt használtan gari nélkül, mint új korában volt kiskerben, röhej és akkor ha van 3db (a kifutott túlárazott vackoknál) újabb félgép kvázi árában kéz alatt, akkor azt azonnal felvásárolják. És akkor hirdet a csávó ötfélét. Ez a „kereskedő”? Amikor ezzel próbálkoztak először még volt itt egy közösség, aki egyszerűen belinkelt az ilyen túlárazott hirdetések alá egy másik hardvert, ami újonnan jobb vétel volt, mint a hirdetett, hogy inkább ezt vedd. Hogy ne verjenek át senkit. Az ilyeneket kvázi elzavartuk a csába. Ezt ma már egyenesen tilos. A közösséget szétverték, az üzletet a hardveraprón az átverés jelenti. Szerintük ha valami működik az nem átverés. Ha valakit jó átvert vele, akkor az annyit ért. Miért? Mert annyit adtak érte. Brávó!!! Ez a hogyan tudjuk egymást jól átverni ez hányinger. Az ilyen cigánykodást én nem szeretem attól sem, akinek van ezer pirosa. Szinte alig nézem már a hardveraprót emiatt. Teljesen ideszoktak az ilyenek, akik drágábban adják a lapot, mint az újkorában, ha éppen olcsó a CPU bele. Bocs, de menjen dolgozni, én nem fogom etetni, nem érdekel hány pirosa van.

Új hozzászólás Aktív témák