Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz w333 #125 üzenetére

    Ja, akkor félreértettem valamit. Azt hittem, hogy a G4 azt jelenti, hogy G4 és nem azt, hogy "összes többi csúcstelefon". De ezek szerint én nem értettem jól, hogy szisztematikusan, többször is kijelented, hogy a G4 nem ér fel az S6 szintjére.

    BTW én választás előtt még megvárom a G4 teszteket, mert engem nem izgat, hogy a Youtube app nem 0,3 hanem csak 0,5 másodperc alatt indul el. De kötve hiszem azt is, hogy van olyan játék ami S810-en jól fut, de az S808-on már nem. Meg az sem baj, ha alacsonyabb fogyasztást kínál mert például az S6 üzemidőben nem lett valami izmos. Meg nekem az is jól jön ha könnyen bővíthető a tárhely. A kameránál is van esély arra, hogy idei csúcstartó legyen.

    És a legfontosabbat még nem is tudjuk: Mennyibe fog kerülni? Én mindenféle pletykát olvastam, olcsóbb lesz mint az S6, drágább lesz mint az S6. Majd ha ezt hivatalos forrásból is megerősítik, akkor lehet véleményt alkotni. Mert az S6 nagyon jó telefon, de kifejezetten drága, ha a G4 jelentősen olcsóbb lesz, akkor annak megfelelően kell összemérni őket.

Új hozzászólás Aktív témák