Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    válasz NightGT #17 üzenetére

    "Hidd el, ami nekem néma, az tényleg néma"
    Mert hát amit te szubjektíven érzel, az objektív fizikai törvénnyé válik. "Legit." :U

    "Égvilágon semmi értelme a passzívnak, pláne ilyen 60-70 wattokkal, amiket egy random 4 hőcsöves torony is megfog alapon forgó ventivel."
    Aminek hallgathatod a szélzaját idle-ben, fejhallgató mellett is. Minél csendesebb a környezet, annál érzékenyebb a fül a megmaradt zajokra. Attól, h NightGT-t nem érdekli ez a zaj, nem vonzza magával, miszerint x millió felebarátját sem érdekli.

    "Egy alaplapot viszont majdnem kidobtam tekercshang miatt, annyira az idegeimre ment."
    Erről a passzív hűtés tehet?
    Nekem van/volt mobóm, VGA-m és PSU-m, amiknek a coilját venti mellett is hallani. Ilyenkor is a bordát hibáztatod?

    "Poénból."
    :C

    3 opció létezik.
    a) hangos PC
    b) halk PC
    c) néma PC

    A bolhát nem kéne érdekelje, h ki melyiket választja és milyen indokból, de vmiért a b) opció hívei nem bírják ki a hittérítést, azt is fals indokok kíséretében.

    Mindig minden mindegy

  • enté

    csendes tag

    válasz NightGT #17 üzenetére

    Ami azt illeti a linkelt venti hangját nagyon is lehet hallani, pláne négy darabét. Legfeljebb te nem hallod, de én például hallottam, amikor próbáltam ugyanazt. Ráaásul a gyorsabban áramló, nagyobb mennyiségű levegő odaszállítja a legfinomabb, lerakódásra hajlamosabb részecskéket is, ami csak tovább rontja a hűtést, a többi nem megtapadó porszemcséket pedig keringteti a környezetében. Bőven van érezhető különbség a csendes és a néma között és nem csak hangban. Nem szerencsés kivetíteni és alapvetéssé tenni egy szubjektív érzést mindenki másra, mivel azzal csak egy másik szempontrendszerel szimpatizáló csoport általi lenézésed teszed hitelessé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák