Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janez0085

    tag

    válasz VROBY #232 üzenetére

    Engem érdekelne. Gyári?

    Nem mellékesen elfelejtettem írni, hogy tegnap beszereztem a várva várt Classic-et. Amióta felreppent a hír, hogy lesz majd valami ilyesmi BlackBerry azóta vártam mint a messiást és jött tarolt. Minden idők legszebb BlackBerry-je, abszolút reakciót vált ki amikor kèzbe veszem még pedig azt, hogy : eeeezzzz aaaazzzzz :D az én felhasználói szokasaimnak ez a tökéletes nagy betűs mobiltelefon. Az androidos alaklmazasokba nem fogok belemenni mert nem nagyon van rá szükségem. Semmi meglepetést nem hozott a készülék abszolút ezt vártam és meg is kaptam amit szerettem volna. Ami nagyon kiemelkedő az az, hogy mennyire eltalálták a méretet. Döbbenet. Tökéletesen illeszkedik a kézben, pont jó a kijelző mérete, és jó érzés kézbe venni a készüléket baromi jó minőségű az osszeszerelès. Nekem képeken egy picit gagyibnak tűnt, és kisebbnek de pont ellenkezőleg hat élőben nagyon jó érzés birtokolni :D rég éreztem ilyet.Számomra esszerűbb választás mint a Passport

    Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

Új hozzászólás Aktív témák