Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Szebb mint az S10 az fix. :K (azt nem mondtam,h jobb is)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#2) arnoldito

arnoldito
(fanatikus tag)

Nem értem miért nem forgalmazzák Európában? Talán attól félnek, hogy itt nem venné meg senki? Huawei-Honor, Xiaomi is megveszik, akkor ezt is megvennék...

(#3) isakamay válasza pusszycat (#1) üzenetére

isakamay
(kvázi-tag)

Én is így vagyok vele :D Remélem itthon is lehet kapni hasonlót, ami nem noccsos, vagy jegykezelt lesz :D

(#4) ρσгτσ válasza arnoldito (#2) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Évek óta vannak tervek az európai, helyi forgalmazásáról.

Nem arról van szó, hogy nem venné meg senki. Egyszerűen a kínai és az indiai piacból lazán meg tudnak élni és nagyobb a pénzügyi biztonság is. Így számukra az az elsődleges terület, piac.

Kínában is fejlődik a piaci részesedése. Ott, ahol a mobilos előfizetői bázis önmagában nagyobb, mint Európa és az USA össz lakossága együtt.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#5) persil

persil
(PH! kedvence)

Ugy olvastam, hogy bkk ... :D
Gondoltam is, hogy az milyen lehet, majd mindig kesik rajta az ora, vagy rendszeresen lefagy :D

The only good human.. is a dead human!

(#6) Remusz911

Remusz911
(PH! kedvence)

Na ez már mozgatja a fantáziámat. Nincs se lyuk, se noccs.

A Vivo pedig jó márka.

Lesz-e jack? Amoledes lesz-e?

szerk: közbe megtaláltam, mindkét válasz: igen: [link]

Bár megint tepsi lesz sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#7) gery2123

gery2123
(PH! addikt)

Na ez a rendszer tetszik nekem sokkal ésszerűbb mint a hülye sok notch. az ember amúgy se használja mint a nap szerintem a selfie kamerát így teljesen jó, hogy kiemelkedik, nem hiszem hogy nagyon hamar megadná magát a motor.

-- PSN_ID: GerY2123

(#8) <Adamsky> válasza Remusz911 (#6) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"Bár megint tepsi lesz sajnos." - fú, pedig egyébként milyen csecse "kis" készülék (lenne).

Nemrég - két iPhone-os - haver kérdezte, hogy tudnék-e olyasmi (vagy inkább még kisebb) Android-os készüléket ajánlani nekik, mint a P10-em?
Az egyiküknek volt iPhone X-e és P20 Pro-ja is, de most mindketten iPhone 8-at használnak (pedig anyagilag megengedhetnék maguknak a legújabbat is).
Én nem hiszem, hogy ne lenne keletje egy normális méretű készüléknek. És mivel ilyen nincs, ill. csak "óriás" mobilok vannak, még a konkurenciával sem kellene (egy ideig legalábbis) számolni.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#9) Remusz911 válasza <Adamsky> (#8) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Nekem S6-osom van, és úgy érzem ettől nagyobbra nem vágyom. A hüvelykujjammal elérem minden részét a képernyőnek, ez a lényeg, pont akkora amekkora még kényelmes, de azért a nagy kijelző sem hátrány.

Ősszel próbálgattam az iPhone XR-t, pirosba, mert tetszett. De annyira nem ergonikus az a nagy kijelző hogy nem értem el a szélét.

Szóval valami hasonló méretűre váltanék csak mint az S6. De minek, jó ez.

Az egyiküknek volt iPhone X-e és P20 Pro-ja is, de most mindketten iPhone 8-at használnak (pedig anyagilag megengedhetnék maguknak a legújabbat is).
Én nem hiszem, hogy ne lenne keletje egy normális méretű készüléknek
Mondjuk ezt nem értem az i8 és iPhone X hasonló méretű nem? Csak az X-nek alig van kerete ezért nagyobb a képernyője, de maga a készülék uganakkora, nem?

(#10) <Adamsky> válasza Remusz911 (#9) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"... az i8 és iPhone X hasonló méretű nem?" - a kulcsszó: hasonló ;)

iPhone 8: 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
iPhone X: 143.6 x 70.9 x 7.7 mm

Ha, kényelemről van szó, akkor már pár mm is számít. Itt pedig a méretnövekedésen kívül jelentkezik egy kis súlytöbblet (közel 18%-os) is. Szóval simán el tudom képzelni, hogy a 8-as "kezesebb".
Nekem egy percig se volt iPhone-om :) nekik viszont több is. Amelyik pl. az X-et használta, annak sokáig az volt az elsődleges készüléke (de aztán vett egy 8-ast).

[ Szerkesztve ]

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.