Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ragazzo #2 üzenetére

    A Siemens kezd ráérezni, hogy nem az exkluzív, többszázezres luxustelefonokból fog megélni, hanem a köznépnek eladott különleges kiadású telefonokból (tudna). Sajnos már késő. Másrészt megint elvesztek a részletekben: az, hogy adnak hozzá egy dedikált fényképet, meg egy focilabdát, jó poén, de semmire nem jó. Ha valóban lenne üzleti érzéke a Siemens marketingeseinek, akkor emellett előre telepítettek volna többféle színsémás, ronaldo-hétteres témát a telefonra, valami nekik fejlesztett java-s fociprogramot, extra képeket, és adtak volna hozzá valami extra wap, vagy 3g-elérést, amin focimecseket lehet nézni. MOndjuk nem is tudom, de valószínűleg ez a telefon nem is képes ilyesmire - ami egyrészt a Siemens naprakészségét tükrözi, másrészt ugye emlékszünk még, hogy a 65-ös modell megjelenése legalább egy évet csúszott a hivatalos bejelentéstől számítva? Az a legnagyobb baj a Siemens-szel, hogy nem figyel az apró részletekre, és állandóan kapkod, amivel annyi időt veszít, hogy mindenki rájuk ver egy generációt. Kár értük, mert a legletisztultabb formavilágú telefonokat gyártották az utolsó néhány sorozatuk személyében (35-45-55-65 - mondjuk kivéve az a-s modelleket és a c45-öt).

    RIP Siemens.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ragazzo #5 üzenetére

    Én az 55-ös sorozatnál már kiszálltam a sorozatos szoftverhibák miatt, máig bánom, hogy anno lecseréltem a n6210-et. :( Kedvesemnek most c65-e van, ez eddig nem csinált semmi butaságot, bár ''csak'' telefonál vele.

    A Sharp pedig adhatna kölcsön pár marketingest a Siemensnek. Ha jól rémlik, Samsungnak vannak még zseniális szezonális akciói, meg pl most ugye a HP-től láttuk ezt a Williams F1-es nyomtató-akciót. ;) Szintén HP, hogy a WiFi-s notijaik mellé ajándék navigációs és térképszoftvert adnak, ingyenes interneteléréssel a hotspotokon keresztül. Na, _ez_ egy hasznos akció, csak ne lennének alapból is drágák az új (nem nx) notiik...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák