Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz fLeSs #16 üzenetére

    Hogyhogy te nem érted?:D
    Az is nyilvánvaló, miért pont a SONY erőlteti. A egjobb üzleti döntés, amit a jelen piaci helyzetben hozhattak. Ha rajtuk múlik, lesz az 5 évnél kevesebb is.:P

    A legjobb aláírás a héten

  • exitwindows

    csendes tag

    válasz fLeSs #16 üzenetére

    már nem mai csirke az oled, és nehéz megmondani, hogy a TFT-panel gyártók érdekein kívül kinek éri meg a technológia visszatartása.

    2-3 évvel ezelőtt is voltak már monokróm mobiltelefon és autohifi fejegységek OLED kijelzővel. A színes más téma, és a Sharp már be is mutatta 15'' méretben a saját prototipusát. Először jönnek a PDA-k és a telefonok, amiben vigyorogni fog az akksi a fogyasztás miatt, aztán majd feljebb. Szóval a technológia fejlődik, de 17'' alatt ki a franc váltana rá? Csak azért mert MVA vagy TN+film-es, ezért senki nem cserél monitort. A 2-3 év realisztikusnak tűnik...

    Jézus megváltoztatta az életed. Kívánod menteni a változásokat?

  • Den

    veterán

    válasz fLeSs #16 üzenetére

    tavaly erős felindulásban voltam hogy írok erről egy cikket, és eléggé utánajártam a dolognak, rengeteg infót összegyűjtöttem, csak egy rendszerösszeomlás(szerű dolog)tól odalett az egész, és nem volt lelkierőm előről kezdeni az egészet. A sok anyag közt voltak piacelemzések is, ott elég jól leírták gazdasági oldalról, hogy lesz az átállás, stb. Technológiailag már közel a sorozatgyártás csak a megfelelő kapacitás kiépítése hatalmas pénz, az lcd-k meg most ''fordultak termőre'', szóval még asztali monitorokban vagy két generáció lesz lcd-ből, viszont mobil eszközökben olyan gyors a fejlődés és annyi előnnyel jár az oled hogy hamarabb át fognak állni. Rengeteg cég dolgozik az oled technológián, óriási pénz megy a fejlesztésébe.

    www.simson4t.hu

Aktív témák