Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfara

    csendes tag

    válasz Bog #27 üzenetére

    1. Kösz a mod gombot! nem tudtam.
    2. Spec én egy elég nagy üzelttől veszem álltalában a cuccaimat ami eléggé a top 10-ben van mind felszereltségben mind pedig új cuccokban és ott még nem találkoztam ezzel a készülékkel egyébként máshol se nagyon láttam csak xxl-ben bár ha úgy veszem akkor ti is mármint a teszt írók is mind az xxl-től kapják a telókat szal elég komoly lehet az is. Viszont lenne egy olyan kérdésem én csak tapasztalatból beszélek vettem régen egy t610-et na most az zsír új volt meg minden csak egy gond volt ilyen teló boltban vettem és az volt vele a gáz hogy ugye normál gyári boltban a teló dobozban van minden a helyén elhelyezve a kis reteszekbe szét kapva a teló aksi ki meg minden hátlap levéve (na jó az nem mindig) meg leírás stb stb. Na csak hogy a kérdésre is rátérjek;) vettem a telót és nekem nem volt elrendezve semmi csak az össze szerelt teló belehányva a dobozba ráadásul a leírás vodás volt vagyis nem pont ugyanaz volt bele írva mint a független leírásban és hogy ennél az xxl gsm-nél hogy van itt is hasonló a rendszer vagy itt normálisan meg is becsülik a telókat szal korrekten 2 éves garit is vállalják és zsír új bontatlan dobozban adják a telókat?????

    Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák