Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyberius

    aktív tag

    válasz orbano #22 üzenetére

    Na és ha farmer+póló kombináció van rajtam, akkor hova teszem? Nem marad más, csak a szűk farmerzseb... :)
    Lehet, hogy alig vastagabb, mint egy pénztárca (mondjuk az enyém, most mértem le, 18 mm vastag, azért nem mindegy, h 18 vagy 25), de ez kisebb felületen nyomja az ember combját, így szerintem jobban megérzi az ember, meg jobban ki is dudorodik tőle az ember zsebe.
    Kulcstartóként lehet hordani, csak az a baj, hogy én zsebre vágom a kulcsaim, és ugyanott vagyunk... meg aztán nem is biztos, hogy szeretnék egy darab csillivilli műanyag kütyüt egy rakás acélkulcs társaságában tárolni hosszabb ideig.
    Övre akasztva megint ugyanaz a baj, hogy a kockaforma eléggé kényelmetlen, persze én mindenféle ruhakiegészítőt kényelmetlennek találok :)
    Ami az átlagos lejátszókat illeti... az én EZAV MP-200-asom 3,8x ekkora (térfogatban számolva), de laposabb, így jobban elfér. Vagy nézd meg ezt: [link]
    Ez 4x ekkora, mégis mennyivel szimpatikusabb... és sztem legalább olyan jól néz ki :)
    (a lap alján látható az én MP-200asom is). Ha pedig olyat akartok látni, ami igazán versenybe szállhat ezzel a kockával (méretben és dizájnban is), kattintsatok a bal oldalon a PEBBLE linkre. Szerintem zseniális :)

Új hozzászólás Aktív témák